Open Dag en kennismakingslessen

Virtuele open dag en live kennismakingslessen technasium

De Open dag was op 30 januari jl. geheel vanuit huis te bezoeken. Via de algemene schoolwebsite van het Goois Lyceum kun je nog steeds bij de content om alsnog een virtueel kijkje te nemen. Op wo 3 en wo 10 maart 2021 zijn er kennismakingslessen (Let op: deze data zijn vanwege de lockdown reeds twee maal aangepast. Dit zijn dus wederom nieuwe data) voor alle typen klassen die we voor leerjaar 1 hebben. Voor het technasium kun je op beide data de technasiumexperience doen. Deze kennismakingsles duurt 5 kwartier. Je gaat samen met andere leerlingen een opdracht doen waarbij je het hele proces van een O&O opdracht in korte tijd doormaakt. Van brainstorm tot presentatie. Wil je je daarvoor opgeven of voor een van de andere kennismakingslessen? Ga dan naar de algemene schoolwebsite van het Goois Lyceum